KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10926613
nr 1092 6613
Arne Scheding
(1916-1997), Sverige
Blandteknik, Arne Scheding (1916-1997), Blommotiv, signerad. 50x61
Arne Scheding, svensk bildkonstnär född 1916, död 1997.
Utrop:
1.000 kr
måndag 27 februari 2017
kl 18:42:00